Best Western Premier Regency Suites & Spa
Otelimiz Sağlık Kulübü, Siz değerli misafirlerimizin kullanımı içindir.

Spa Özellikleri & Tedavileri

Seçkin ve ilgili zindelik deneyimi ile kendilerini şımartmak isteyen ziyaretçilerimiz için rahatlatıcı spa paketlerimiz hazırlanır.

Spor Salonu

Ziyaretçilerimizin fitness egzersizi için vakitleri olduğu zamanlarda, kişisel antrenman dersleri alabilecekleri egzersiz salonumuzu kullanabilirler. Düzenli egzersiz ve rejiminizi devam ettirebileceğiniz tüm ekipmanları bulacaksınız.

Türk Hamamı

İstanbul gezinizi izleyen gün, Osmanlı motiflerinin ve hamam geleneklerinin bir araya geldiği çok özel Türk hamamımızın zevkini çıkarabilirsiniz. Spa merkezimizde soyunma odaları, derinizi yumuşatacak duş çeşmeleri ve sizi rahatlatacak sıcak taslar bulunur, Özel sabunların ve lüks losyonların kullanıldığı hakiki Türk hamamı masajı, profesyonel masörlerimiz tarafından yapılır.

Masaj Odası

Baştan, ayağa özel olarak hazırlanmış, ihtiyacınıza göre Masaj Terapileri ile Stresten arınıp, kasları rahatlatıp, Kan dolaşımını artırarak gerginliğinizi hafifletebilirsiniz.


Sauna

Ziyaretçilerimiz spa bölümünde bireysel terapi odalarında yavaş yavaş yapılan masaj servisimizi almadan önce saunamızda rahatlayabilirler