Otelimiz Hakkında


GLK PREMIER Regency Suites & Spa Sultanahmet camii, Ayasofya Müzesi ve Topkapı sarayı, Arkeoloji müzesi ve yerebatan sarnıcı gibi birçok tarihi yapılara 200 metre ve kapalı çarşıya 500 metre uzaklıkta, eski İstanbul şehrinin merkezinde çağdaş bir stil ile inşa edilmiştir. Terassımız boğazın ve sultanahmet camiinin güzel manzarasını görmektedir.


GLK PREMIER Regency Suites & Spa 'da Konaklama

#

Yaşam Sanatına Hoşgeldiniz!

GLK PREMIER Regency Suites & Spa

Avrupa ile Asya kıtaları arasında, İstanbul’un merkezinde yer alan otelimiz küçük bir alanda olmasına karşın geniş bir manzara imkanı sunarak Antik Yunan, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorlukları gibi dünyanın en zengin medeniyetlerden bazılarına ait 2000 yıllık tarihe kapılarını aralıyor!

1905 yılında inşa edilen ve Sultanahmet Camii, Ayasofya ve Topkapı Sarayı’na kısa mesafede bulunan bu göz alıcı otel tarihi yapılar arasında yer alıyor. Zarafetini büyük ölçüde binanın dış cephesinde bulunan neo-klasik döneme ait kaplamasından ve masif ağaç ve bej renkli Bursa granit döşemelerinden alan otel, sayısız incelikleri ve özellikleri sayesinde ellerinde çiçeklerle resmedilen sultan portreleriyle sofistike bir ortama şahitlik ediyor. Duvar motifleri ve halılar, Topkapı Sarayı’na benzer bir izlenim yaratıyor.

#

Yüzyıllık geleneklerde olduğu gibi GLK PREMIER Regency Suites & Spa hamamı misafirlerine sıcak oda, ılık oda ve soğuk oda olmak üzere farklı özelliklere sahip üç odalı suit imkanı sunuyor.

Tarihi geçmişle bağlarını koparmak yerine kendini, son teknolojiye sahip uluslararası otel standartlarına uygun olmayaadayan otel misafirlerine de bu kültürel mirasın tadını çıkarma olanağı sağlıyor.

Bunların yanı sıra, GLK PREMIER Regency Suites & Spa özellikle 16 suit odasıyla ve zarif hatlara sahip altı minareyle çevrili Sultanahmet Camii, ezan sesi, sabah saatlerinde şehri kaplayan büyüleyici sükunet, Topkapı Sarayı’nın güzel kokusu, Boğaziçi Köprüsü ve Marmara Denizi manzarası, eşsiz lezzete sahip mutfağı ve benzer pek çok güzellik ile birlikte İstanbul’un kendine has yaşam tarzının özünü en sade haliyle gözler önüne seriyor. Otele, bu benzersiz lokasyon’ un sayısız zenginliğini bir araya getiren ”Adalar” manzarası eşlik ediyor.